محبوب ترین جراحی های زیبایی در ایران و جهان

محبوب ترین جراحی های زیبایی در ایران و جهان

کشور ما یکی از کشورهایی است که از نظر میزان عمل زیبایی انجام شده؛ جزو چند کشور اول دنیاست.

به گزارش انجمن بین المللی جراحی زیبایی (ISAPS)، ایران در میان ده کشور اول دنیا است که در سال گذشته حدود ۱۷۵ هزار مورد جراحی و غیرجراحی زیبایی در آن انجام گرفته است.

البته طبق این پژوهش، خانم ها و آقایان به جراحی های مختلفی تمایل داشته اند.

طبق این گزارش، عموما بانوان به بزرگ کردن سینه، لیپوساکشن، جراحی پلک (Blepharoplasty)، ترمیم با چربی (Lipostructure) و لیفت سینه  علاقه مند بوده اند.

اما آقایان به جراحی بینی، کوچک کردن سینه، جراحی زیبایی پلک، لیپوساکشن و جراحی زیبایی گوش تمایل بیشتری داشتند.

در این گزارش ایران در میان ده کشور اول دنیا است و در کل یک درصد جراحی های زیبایی دنیا و نیم درصد روش های غیرجراحی زیبایی در ایران انجام میشود؛ در حالیکه جمعیت ایران یک صدم جمعیت دنیاست.

در میان اعمال جراحی زیبایی در جهان در مجموع، بزرگ کردن سینه ها رایج ترین جراحی است اما در ایران جراحی بینی شایعترین جراحی زیبایی است.

ایران از نظر رتبه جراحی بینی در دنیا رتبه پنجم است.

بعد از جراحی بینی، جراحیهای ترمیمی با چربی یا به اصلاح پیوند چربی، شایعترین جراحیهای زیبایی در بوده است. در این روشها به زبان ساده، چربی از مناطقی از بدن مثل باسن برداشته میشود و در داخل عضوی دیگر مثل سینه کاشته میشود.

دکتر سیدضیاالدین سید جلالی، فوق تخصص زیبایی و جراحی پلاستیک با سال ها تجربه در زمینه ی جراحی زیبایی و هم چنین جراحی بینی؛ می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

در صورت تمایل می توانید با مطب دکتر سید ضیاالدین سیدجلالی تماس بگیرید:

۰۴۴۳۳۴۸۳۷۹۶