تزریق بوتاکس در ارومیه

تزریق بوتاکس در ارومیه

تزریق بوتاکس در ارومیه

کلا در مورد چروک های نیمه فوقانی صورت،هنوز درمانی بهتر از بوتاکس وجود ندارد؛چون عامل این خطوط، صرفا حرکت عضلات منطقه است،و درمانهای دیگر، نظیر: مزوتراپی، PRP،تزریق هیالورونیک اسید،ویا کلاژن،…هیچکدام،توانایی غلبه بر حرکت عضلات را ندارند؛بنابراین عامل اصلی ایجاد خطوط باقی میماند.اما «بوتاکس»،با ایجاد ضعف موقت عضلانی،براحتی بر این خطوط غلبه میکند
متاسفانه،بوتاکس در اذهان مراجعین،با تصوراتی عموما غیر علمی،و دور از واقعیت آمیخته شده است!!!

کلینیک دکتر سید ضیاالدین سیدجلالی با بهره‌مندی از کادری مجرب و کارآزموده و همچنین با استفاده از بهترین و بروزترین تجهیزات و مواد مصرفی، خدماتی با بالاترین کیفیت و استانداردها را در فضایی مناسب و آرام به مهمانان خود ارائه می‌دهد. خوشبختانه به دلیل کیفیت بالای خدمات، کادر مجرب، فضای مناسب و موقعیت مکانی خوب، این کلینیک به عنوان مجموعه‌ای خوشنام و حرفه‌ای در کشور شناخته می‌شود.

تزریق بوتاکس با هدف زیبایی یک روش بسیار راحت و سریع است که طی آن داروی بوتاکس در عضلات صورت تزریق می‌شود، وعضله‌های ایجاد کننده چین و چروک صورت، پیشانی، دور چشم و خط اخم را شل و آرام می‌کند.

 

 

 

 

دکتر سیدضیاالدین سیدجلالی

جراحی چانه

 

 

 

تزریق بوتاکس در ارومیه,تزریق بوتاکس,بهترین دکتر تزریق بوتاکس در ارومیه,تزریق بوتاکس ارومیه,تزریق بوتاکس اورمیه,دکتر سیدجلالی,دکتر سیدضیاالدین سیدجلالی,فوق تخصص جراحی پلاستیک در ارومیه,,,,,,,بوتاکس صورت ارومیه,بوتاکس صورت در ارومیه,بوتاکس,بوتاکس ارومیه,,,,,,,,,,,,,,

Dr.S.Zia S Jalali

Plastic & Aesthetic Surgeon
Face Lift. Rhinoplasty . Blepharoplasty . Mamoplasty . Abdominoplasty
Fat Injection . Recunstructive Surgery

اطلاعات تماس

آدرس : ارومیه، خیابان حسنی، روبروی فروشگاه رفاه، مجتمع پزشکی صدر، طبقه ۶ واحد۱۷

شماره تلفن ثابت :۰۴۴۳۳۴۸۳۷۹۶

***********

دکتر سیدجلالی

متولد ارومیه است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر سیدجلالی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند.

عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
عضو انجمن جراحان پلاستیک اروپا (ISAPS)
عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی
عضو جامعه جراحان ایران