جراحی پروتز باسن در ارومیه

جراحی پروتز باسن در ارومیه

خانم هایی که نمی توانند با ورزش و یا استفاده از رژیم غذایی به باسن خود فرم دهند و یا بزرگ  کنند می توانند از جراحی پروتز باسن برای مشکل بزرگی و فرم دهی باسن خود استفاده  کنند. با پروتز باسن می توان ظاهر جذاب تری در این ناحیه ایجاد کرد و با جراحی پروتز باسن می توان مشکل چربی های کم باسن را رفع نمود و اندام شخص فرم زیباتری پیدت می کند.

 

انگیزه جراحی زیبایی پروتز باسن در افراد مختلف متفاوت می باشد ، برای بیشتر خانمها داشتن باسنی زیبا بسیار مهم می باشد برای این افراد که می خواهند اندامی زیبا داشته باشند و باسن خود را حجیمتر کنند و یا با استفاده از لیفت باسن  آن را بالا بکشند ،پروتز باسن در روش های مختلفی ارائه می شود.

پروتز باسن در ارومیه

پروتز های باسن در اندازه های متفاوت و اشکال مختلف می باشند و هر کدام از آنها برای افراد مختلف با شرایط متفاوت استفاده می گردد. پروتز باسن در اشخاص علاوه بر ایجاد کردن خوش فرم زیباتر باسن ، سبب بالا رفتن اعتماد به نفس می شود

تزریق چربی در ارومیه

میتوان چربی را با استفاده از جراحی لیپوساکشن و یا لیپوماتیک از نواحی دیگر بدن استخراج نمود، معمولا چربی ها را از ناحیه شکم و پهلو و ران ها استخراج می کنند و بعد از اعمال تغییراتی در آن، به ناحیه باسن جهت بزرگ کردن باسن تزریق می نمایند زیرا چربی های این ناحیه مناسب تر می باشند. بزرگ کردن باسن با تزریق چربی کار بسیار ساده و عالی می باشد و خصوصا امروزه که از روش ها و تکنیک های جدید استفاده می شود، برای بزرگ کردن باسن این روش را توصیه می کنیم.

لیفت باسن در ارومیه

اگر فرد دارای باسن با حجم مناسبی می باشد، اما باسن ها شل شده اند و افتاده و هدف فرد این است که میخواهد دارای اندامی زیبانری باشد، می تواند با استفاده از بالا کشیدن پوست ناحیه باسن و یا همان لیفتینگ باسن به هدفتان دست یابید.

 

جراحی پروتز باسن به صورت سرپایی طی ۲ الی ۳ ساعت تحت بی هوشی عمومی انجام میگیرد.  بیمار در طول عمل در حالت خواب می باشد. بیمار باید بر روی شکم خود رو به پشت در حالت خوابیده باشد و دکتر جراحی را بر روی باسن بیمار انجام میدهد

 

هزینه پروتز باسن در ارومیه

هزینه جراحی پروتز باسن بسته به روش انتخابی جراحی می باشد.  فرد باید در رابطه با روش مناسب بزرگ کردن باسن با دکتر صحبت نماید و بهترین روش تناسب خودش را انتخاب نماید.

 

فواید پروتز باسن

  • ایجاد باسن جذاب تر
  • افزایش اعتماد بنفس در شخص
  • بهبود ویژگی ظاهری باسن
  • ایجاد توازن در باسن
  • کمتر خجالت کشیدن اشخاص در اثر مشکلات ظاهری باسن

در نهایت با انتخاب بهترین جراح پلاستیک در شهر خود و آگاهی از بهترین روش برای رسیدن به تناسب مورد نظر می توانید به راحتی اقدامات لازم برای پروتز باسن را انجام داده و به رضایت برسید.

 

 

لینیک دکتر سید ضیاالدین سیدجلالی با بهره‌مندی از کادری مجرب و کارآزموده و همچنین با استفاده از بهترین و بروزترین تجهیزات و مواد مصرفی، خدماتی با بالاترین کیفیت و استانداردها را در فضایی مناسب و آرام به مهمانان خود ارائه می‌دهد. خوشبختانه به دلیل کیفیت بالای خدمات، کادر مجرب، فضای مناسب و موقعیت مکانی خوب، این کلینیک به عنوان مجموعه‌ای خوشنام و حرفه‌ای در کشور شناخته می‌شود.

 

 

 

 

دکتر سیدضیاالدین سیدجلالی

جراحی چانه

 

 

 

 

لیفت باسن در ارومیه,بهترین جراح لیفت باسن در ارومیه,بهترین جراح پلاستیک ارومیه,فوق تخصص جراحی پلاستیک در ارومیه,لیفت باسن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک در ارومیه,پروتز باسن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک در ارومیه,,جراحی پروتز باسن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک در ارومیه,هزینه پروتز باسن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک در ارومیه,تزریق چربی به باسن در ارومیه,تزریق چربی به باسن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک در ارومیه,هزینه تزریق چربی باسن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک در ارومیه,,,,,,

BUTTOCK-PROSTHESIS, BUTTOCK-PROSTHESIS IN URMIA, بهترین جراح پروتز باسن, بهترین دکتر جراحی پروتز باسن ارومیه, پروتز باسن ارومیه, پروتز باسن در ارومیه, جراحی باسن در ارومیه, جراحی پروتز باسن, جراحی پروتز باسن ارومیه, دکتر سیدضیاالدین سیدجلالی, زیبایی باسن با پروتز, زیبایی باسن در ارومیه, قیمت پروتز باسن, قیمت پروتز باسن در ارومیه, هزینه پروتز باسن, هزینه پروتز باسن ارومیه, هزینه جراحی باسن در ارومیه