لیپوساکش در ارومیه | دکتر سید ضیاالدین سیدجلالی

لیپوساکش در ارومیه liposuction

لیپوساکشن عبارت است از برداشتن چربی های رسوب کرده در زیر پوست با استفاده از یک لوله تو خالی از جنس فولاد ضد زنگ موسوم به کانول (cannula)  که به دستگاه مکنده (ساکشن : suction)  پرقدرتی متصل شده است.

لیپوساکشن را می توان تحت بی هوشی عمومی ، آرام سازی قوی با تزریق آرام بخش وریدی ، یا بی حسی موضعی انجام داد.

در بعضی موارد ، لیپوساکشن به تنهایی و در برخی موارد دیگر ، همراه با جراحی های پلاستیک صورت (facelift) ، کوچک کردن پستان یا جراحی پلاستیک شکم انجام می شود.

 

بسیاری از مردم فکر می کنند که لیپوساکشن یک عمل خطرناک و پر دردسر است، اما به جرات می توان گفت که این یک باور اشتباه رایج میان مردم است چرا که امروزه لیپوساکشن بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته و در سراسر جهان فراگیر شده است.

در کل عمل لیپوساکشن برای زیبایی ظاهر بدن به کار می رود، لاغری و در نتیجه زیبایی بدن تاثیرات بسیاری بر سلامت بدن و سلامت روانی اشخاص دارد.

در برخی موارد هم اشخاص برای خلاصی از چربی های تازه و روان خود حوصله انجام ورزش و تاب تحمل رژیم های سنگین را ندارند و می خواهند در اسرع وقت به اندام ایده آل خود برسند این گونه افراد انجام حرکات ورزشی را بسیار زمانبر و دشوار پنداشته و در خیلی از مواقع نتیجه ای از انجام حرکات ورزشی نگرفته اند به همین دلیل سریع ترین و راحت ترین کار برای لاغری موضعی روش لیپوساکشن است .

 

اصلی ترین هدف از انجام لیپوساکشن زیبایی است . اما خارج کردن چربی های زائد و اضافه خاصیت درمانی نیز دارد به این معنا که تخلیه چربی های اضافه و کاهش وزن موجب بهبودی فشار و دردهای ستون فقرات ، جلوگیری از ابتلا به بیماری های قلبی که مرتبط با چاقی دور شکم است ، کاستن از فشار بر روی قلب و شش ها ، کم شدن فشار خون ، کنترل راحت تر قند خون و کاستن از فشار گردن درد و ستون فقرات در خانم هایی که سینه های بزرگ و سنگین دارند .

 

هزینه لیپوساکشن چقدر می باشد؟

لیپوساکشن شکم و یا حذف رسوبات چربی یکی از رایج ترین عمل جراحی پلاستیک است که امروزه از استقبال گسترده ای برخوردار شده است. روش های مختلفی برای انجام لیپوساکشن وجود دارد و می توان آن را به عنوان یک درمان مستقل یا همراه با روش هایی مانند لیفت شکم و یا پستان ، انجام گیرد. بسیاری از ما به ورزش منظم و شدید در ورزشگاه و رژیم های غذایی مغذی و متعادل متعهد هستیم،اما مقداری چربی در ناحیه شکم، ران، باسن و دیگر قسمت ها کاملا حذف نمی شود.

 

 

 

 

کلینیک دکتر سید ضیاالدین سیدجلالی با بهره‌مندی از کادری مجرب و کارآزموده و همچنین با استفاده از بهترین و بروزترین تجهیزات و مواد مصرفی، خدماتی با بالاترین کیفیت و استانداردها را در فضایی مناسب و آرام به مهمانان خود ارائه می‌دهد. خوشبختانه به دلیل کیفیت بالای خدمات، کادر مجرب، فضای مناسب و موقعیت مکانی خوب، این کلینیک به عنوان مجموعه‌ای خوشنام و حرفه‌ای در کشور شناخته می‌شود.

 

 

دکتر سیدضیاالدین سیدجلالی

برخی از خدمات دکتر سیدضیاالدین سیدجلالی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی چانه

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر سیدضیاالدین سیدجلالی فوق تخصص جراحی پلاستیک

عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
عضو انجمن جراحان پلاستیک اروپا (ISAPS)
عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی
عضو جامعه جراحان ایران

 

 

Dr.S.Zia S Jalali

Plastic & Aesthetic Surgeon
Face Lift. Rhinoplasty . Blepharoplasty . Mamoplasty . Abdominoplasty
Fat Injection . Recunstructive Surgery

اطلاعات تماس

آدرس : ارومیه، خیابان حسنی، روبروی فروشگاه رفاه، مجتمع پزشکی صدر، طبقه ۶ واحد۱۷

شماره تلفن ثابت :۰۴۴۳۳۴۸۳۷۹۶

 

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی لیپوساکشن

هزینه لیپوساکشن در ارومیه,بهترین دکتر برای لیپوساکشن در ارومیه,

لیپوساکشن شکم در ارومیه,

لیپوساکشن پهلو در ارومیه,لیپوساکشن ران در ارومیه,

لیپوساکشن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک در ارومیه,

لیست مراکز لیپوساکشن در ارومیه,

بهترین مرکز لیپوساکشن در ارومیه,فوق متخص لیپوساکشن در ارومیه,

فوق تخصص لیپوساکشن در ارومیه,مرکز تخصی لیپوساکشن در ارومیه,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,