جراحی پلاستیک شکم در ارومیه | ابدومینوپلاستی در ارومیه

جراحی پلاستیک شکم (ابدومینوپلاستی abdominoplasty) که به آن tummy tuck (به معنی مخفی کردن شکم ) هم گفته می شود عبارت است از دوباره شکل دادن و سفت کردن شکم و عمل جراحی بزرگی است که در آن عضلات شکم سفت می شوند و پوست و چربی اضافی آن برداشته می شود.

این جراحی برای افرادی مناسب است که وزنشان نزدیک به ایده آل است ولی پوست شکم آنها شل است و عضلات شکم ضعیفی دارند.معمولا این عوارض به دنبال بارداری یا کاهش وزن روی می دهند.

این جراحی در چندنوع انجام می شود که عبارتند از:

انجام جراحی در قسمت بالا و پاین ناف (tummy tuck  سنتی)

انجام جراحی فقط در قسمت پایین ناف (mini tummy tuck )

انجام جراحی در منطقه ی شکم به اضافه ی دو طرف لگن (  extended tummy tuck یا جراحی پلاستیک گسترده)

انجام جراحی با استفاده از آندوسکوپ که در این نوع ، فقط عضلات شکم سفت می شوندو مقادیر کمی از چربی برداشته می شود و پوست برداشته نمی شود.

 

 

 

 

عنوان جعبه آیکون دار

دکتر سید ضیاالدین سیدجلالی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر سیدجلالی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند.

عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
عضو انجمن جراحان پلاستیک اروپا (ISAPS)
عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی
عضو جامعه جراحان ایران

 

 

 

abdominoplasty in urmia,جراحی زیبایی شکم در ارومیه,بهترین جراح زیبایی ارومیه,فوق تخصص جراحی پلاستیک در ارومیه,زیبای شکم در ارومیه,ابدومینوپلاستی در ارومیه,ابدومینوپلاستی در ارومیه دکتر سید جلالی,هزینه جراحی شکم در ارومیه,قیمت جراحی شکم در ارومیه,لیست پزشکان جراحی پلاستیک در ارومیه,هزینه ابدومینوپلاستی در ارومیه,قیمت ابدومینوپلاستی در راومیه,ابدومینوپلاستی,,,,,,,,,,,,,,