جراحی بینی در ارومیه

جراحی بینی در ارومیه

جراحی زیبایی در ارومیه

عمل زیبایی بینی یکی از رایجترین جراحی های زیبایی در ایران به شمار می رود. با توجه به مناسب بودن قیمت و بودن دکتر های متخصص و فوق متخصص در این زمینه  و همچنین ابتکار عمل و هنرمندی جراحان ایرانی باعث شده است .متقاضیان زیادی از کشور های خاور میانه و حتی اروپا و آمریکا برای عمل جراحی بینی یا همان رینوپلاستی به کشور ایران سفر می کنند.

 

در این مختصر مقاله سعی می کنیم نکات مفید و ارزنده ای را برای انتخاب بهترین جراح زیبایی در اختیار شما قرار دهیم و پس از مطالعه این متن شما براحتی میتوانید از چگونگی این جراحی مطلع شوید.

در واقع رینوپلاستی به معنای جراحی بینی و اصلاح عیب های ناحیه بینی می باشد.

جراحی بینی در ارومیه
جراحی بینی در ارومیه

در واقع  بررسی بینی و پیدا کردن عیب های آن اولین گام مهم در جراحی زیبایی بینی است.

این عیب ها در واقع عبارت از به هم خوردن هماهنگی اجزاء بینی نسبت به یکدیگر و نیز هماهنگی کار بینی نسبت به اجزاء صورت می باشد.

از آنجایی که بینی در مرکز صورت قرار گرفته است زیبایی بینی و تناسب آن با سایر اجزاء صورت، تاثیر زیادی در زیبایی کل چهره دارد.

هدف از انجام جراحی بینی، تغییر ظاهر بینی برای برطرف کردن عیوب بینی و ایجاد تناسب بین بینی با سایر قسمت های صورت و در عین حال حفظ عملکرد تنفسی فرد است.

 

 

 

 

Rhinoplasty in Urmia,رینوپلاستی در ارومیه,جراحی زیبایی بینی در ارومیه,بهترین جراحی زیبایی بینی در ارومیه,جراحی زیبایی بینی ارومیه,,,,,,,,