کاشت مو در ارومیه | بهترین مرکز کاشت مو ارومیه

کاشت مو در ارومیه | بهترین مرکز کاشت مو ارومیه

چون ریزش مو در آقایان و بانوان تغییرات باور نکردنی را در چهره و سن ایجاد می کند امروه طرفداران بسیاری را جلب کرده است.

در واقع کاشت مو یعنی بازیابی موهای از دست رفته و به دست آوردن ظاهر طبیعی موها می باشد. چرا کم پشتی و یا طاسی امروزه دغدغهبیشتر آقایان و یا حتی بعضی از خانم ها شده است چونموی سر یکی از فاکتور های زیبایی به حساب می آید.

دلایل ریزش موی سر زیاد می باشند و موثر ترین روش ترمیم موی سر ، کاشت مو می باشد.

کاشت مو یعنی موها از بانک مو ( قسمتی از پشت سر ) برداشته می شوند و به قسمتی از سر که مو ندارند پیوند زده می شود از این روش نیز می توان برای کاشت ابرو ، مژه و ریش نیز استفاده کرد.

کاشت موی طبیعی موثر ترین و قطعی ترین روش درمان ، برای موهای از دست رفته شما می باشد این عمل یک عمل سرپایی و بدون نیاز به  بیهوشی و همراه با بی حسی موضعی می باشد.

عمل کاشت موی طبیعی ممکن است یک تا سه روز با توجه به میزان تعداد تار های مورد نیاز برای کاشت موی بر روی سر متقاضی بشتگی دارد.

روشهای مختلف کاشت مو عبارتند از:

  • کاشت مو به روش SUT
  • کاشت مو به روش FUT
  • کاشت مو به روش Hrt
  • کاشت مو به روش Fue

قیمت کاشت مو در ارومیه

عواملی همچون الگوی ریزش، تعداد مورد نیاز گرافت برای پیوند و مواردی ازین دست میتواند در هزینه کاشت مو  تاثیر بگذارد.

 

کلینیک دکتر سید ضیاالدین سیدجلالی افتخار دارد هم اینک با جدیدترین تکنیک‌های  کاشت و ترمیم مو را به بالاترین سطح خود رسانده،و با کادری مجرب و سابقه طولانی در زمینه کاشت مو در خدمت هموطنان عزیز میباشد..

کلینیک دکتر سید ضیاالدین سیدجلالی با بهره‌مندی از کادری مجرب و کارآزموده و همچنین با استفاده از بهترین و بروزترین تجهیزات و مواد مصرفی، خدماتی با بالاترین کیفیت و استانداردها را در فضایی مناسب و آرام به مهمانان خود ارائه می‌دهد. خوشبختانه به دلیل کیفیت بالای خدمات، کادر مجرب، فضای مناسب و موقعیت مکانی خوب، این کلینیک به عنوان مجموعه‌ای خوشنام و حرفه‌ای در کشور شناخته می‌شود.

 

 

 

 

 

کاشت مو ارومیه,بهترین مرکز کاشت مو در ارومیه,بهترین مراکز کاشت مو در ارومیه,بهترین دکتر کاشت مو ارومیه,کاشت مو ارومیه دکتر سید جلالی,مارکز کاشت مو ارومیه,هزینه کاشت مو در ارومیه,قیمت کاشت مو در ارومیه,کاشت مو,روشهای کاشت مو در ارومیه,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,